Žáci ZŠ Mirošov na miniházené 4+1 v Rokycanech

Žáci 1. stupně ZŠ Mirošov, ZŠ Strašice, ZŠ Dobřív a ZŠ Mýto se utkali již tradičně v jarním turnaji v miniházené 4+1 v házenkářské hale v Rokycanech. Turnaj proběhl ve velmi přátelském duchu a navázal na 1. a 2. kolo podzimního utkání.

Mirošovskou školu reprezentovala družstva chlapců a dívek 4. a 5. tříd a smíšené družstvo žáků 2. a 3. tříd. Chlapci po velmi dobrém výkonu obsadili ve 3. i 4. kole 1. místo, děvčata skončila ve 3. kole těsně na 4. místě, ale ve 4. kole vybojovala po výborném výkonu 1. místo. Ani naši nejmenší nezklamali a v obou kolech obsadili 1. místo. Vzhledem k tomu, že na naší škole chybí kvalitní sportovní zázemí, můžeme být na naše žáky právem pyšní.

Sestavy:

chlapci 4. a 5. třída – Adam Daníček, Petr Šilhánek, Marek Pařízek, Dominik Mošna, Tomáš Chadraba, Roman Peroutka

dívky 4. a 5. třída – Karolína Cízlerová, Eliška Hybnerová, Julie Lincová, Nikola Kaslová, Lenka Hodková, Anna Rychlá, Markéta Vavříková, Aneta Slachová, Eliška Cinertová, Hana Bartošová

chlapci a dívky 2. a 3. třída – Václav Klíma, Adéla Cízlerová, Václav Kučera, Lukáš Šimonovský,

Tadeáš Čech, Anna Humlová, Andrea Loukotová

Miluše Petrová, Stanislava Kebrlová