Žáci ZŠ Mirošov na miniházené 4+1 v Rokycanech

Žáci 1. stupně ZŠ Mirošov, ZŠ Strašice, ZŠ Dobřív a ZŠ Mýto se utkali již tradičně v jarním turnaji v miniházené 4+1 v házenkářské hale v Rokycanech. Turnaj proběhl ve velmi přátelském duchu a navázal na 1. a 2. kolo podzimního utkání.

Mirošovskou školu reprezentovala družstva chlapců a dívek 4. a 5. tříd a smíšené družstvo žáků 2. a 3. tříd. Chlapci po velmi dobrém výkonu obsadili ve 3. i 4. kole 1. místo, děvčata skončila ve 3. kole těsně na 4. místě, ale ve 4. kole vybojovala po výborném výkonu 1. místo. Ani naši nejmenší nezklamali a v obou kolech obsadili 1. místo. Vzhledem k tomu, že na naší škole chybí kvalitní sportovní zázemí, můžeme být na naše žáky právem pyšní.