Okrskové a okresní kolo ve fotbale McDonald´s Cup

V letošním fotbalovém klání žáků 1. stupně základních škol McDonald´sCupu se naše škola zúčastnila v kategorii mladších i starších žáků.

V okrskovém kole, které se konalo 25. dubna ve Strašicích, obsadila obě družstva z Mirošova první místo a postoupila tedy do okresního kola.

Okresní kolo se konalo 10. května v Rokycanech. V každé kategorii bojovalo o umístění osm družstev. Mladší žáci nakonec po snaživém výkonu obsadili 7. – 8. místo a starší žáci vybojovali velmi pěkné 3. místo a domů si odvezli nejen bronzové medaile , ale i  pohár a fotbalový míč.

Všem  žákům děkujeme za výborné sportovní výkony.

Miluše Petrová, Stanislava Kebrlová