Informace pro rodiče-organizace výuky 13.-15.11.2019

Vážení rodiče!

Dovolte mi, abych vás informoval o aktuální situaci ve škole. Včera ráno pronikl do hlavní budovy velmi silný zápach z penetračního nátěru, který byl prováděn zhotovitelem přístavby školy v nové budově. Jelikož jsou již budovy propojeny, došlo k této havarijní situaci, která neumožňuje normální výuku.

Okamžitě jsme zareagovali a hlavní budovu jsme opustili. Bohužel dnešní situace byla stále nevyhovující a předpokládáme, že ani zítra nebude ještě vše v pořádku. Proto jsme sáhli ke krajnímu řešení. Zajistili jsme náhradní výuku v jiných prostorách a zítra tomu bude podobně. Výuka bude v pátek zkrácena do 11. 30 na prvním a do 12.25 na druhém stupni.

Celá situace nás velice mrzí. Vedení školy a všichni zaměstnanci udělali vše pro ochranu zdraví vašich dětí.

Mgr. Rostislav Judl