Aktuality - Základní škola Mirošov

Rokycanská liga v házené

Dne 15. listopadu 2019 se v Rokycanech uskutečnily dva turnaje Rokycanské ligy v házené 4+1.   První kolo bylo na rozvcičení. Žáci se rozehráli a zvykli si na hrací plochu. Za totot kolo byli oceněni diplomy za účast.   Druhý zápas byl již na body a konečný vítěz byl oceněn sladkou odměnou a diplomem.  

Vystoupení dětského pěveckého sboru

Vážení rodiče, dne 02.6.2019 proběhl na zámku v Mirošově žákovský koncert, na kterém vystoupili žáci a žákyně 1. a 2. stupně naší školy.    Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, přikládáme alespoň pár ukázek: https://www.youtube.com/watch?v=cKV-QQRpz-I&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=zC55zUi3vjw&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=PyuHB1bDdwE&feature=youtu.be  

Hledáme nové zaměstnance

Základní  škola a mateřská škola Mirošov Školní 74,  338 43 Mirošov zs.mirosov@iol.cz ředitel školy : Mgr. Rostislav Judl tel./fax 371 783 022, IČO 70995656   Základní a mateřská škola Mirošov přijme pro naši mateřskou školu kvalifikovanou učitelku. Jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 2,5 hodiny denně, tj. úvazek 0,40 zákonné týdenní pracovní doby.

3. Turnaj v miniházené 4+1

Dne 7.4.2017 jsme se zúčastnili 3. turnaje v miniházené 4+1 Halu nám i pro tento turnaj poskytli házenkáři z Rokycan Turnaj, na kterém změřili síly žáci ZŠ Mirošov, ZŠ Strašice, ZŠ Dobřív a ZŠ Ulice Míru, proběhl ve velmi přátelském duchu. Umístění dívky: 1. ZŠ Mirošov                              2. ZŠ Dobřív

Projekt PLUS PRO DĚTI

Vzhledem k naší výborné předchozí spolupráci s Diakonií Západ nám byla nabídnuta možnost zúčastnit se zdarma projektu Plus pro děti.  V různých lokalitách Plzeňského kraje je díky tomuto projektu poskytována pracovníky této organizace primární prevence i krizová pomoc ve školách a školních zařízeních.