Aktuality - Základní škola Mirošov

Zápisy 2020/2021

Podrobnosti k zápisu: Klikněte na ikonu Online zápis a vyplňte všechny údaje (v současné situaci to nahrazuje klasický zápis, ale bez fyzické přítomnosti dítěte a zákonných zástupců). Na vámi uvedený e-mail vám přijde potvrzení o přijetí elektronické přihlášky. Bude tam i odkaz na formulář Žádost o přijetí/odkladu dítěte a instrukce, kam se má vyplněná žádost odeslat. Rozhodnutí o přijetí vám přijde na váš e-mail. Případné dotazy vám zodpoví Mgr. Ilona Hodinová.

Zápisy 2020/2021

Zápisy dětí do 1. třídy pro školní rok 2020/2021 budou probíhat pouze elektronickou formou od 1. 4. - 20. 4.2020. Odkaz na elektronickou přihlášku a přesný popis naleznete nejpozději 1. 4. 2020 zde.

Oznámení - uzavření základní školy

Na základě rozhodnutí Vlády ČR je Základní škola Mirošov s platností od středy 11. 3. až do odvolání uzavřena. V tuto chvíli nemáme další informace pro zákonné zástupce. Předpokládáme, že informace budeme upřesňovat a předávat je rodičům a žákům prostřednictvím internetové žákovské knížky – Bakaláři. Informace najdete také na našich internetových stránkách a  na Facebooku.

Rokycanská liga v házené

Dne 15. listopadu 2019 se v Rokycanech uskutečnily dva turnaje Rokycanské ligy v házené 4+1.   První kolo bylo na rozvcičení. Žáci se rozehráli a zvykli si na hrací plochu. Za totot kolo byli oceněni diplomy za účast.   Druhý zápas byl již na body a konečný vítěz byl oceněn sladkou odměnou a diplomem.  

Vystoupení dětského pěveckého sboru

Vážení rodiče, dne 02.6.2019 proběhl na zámku v Mirošově žákovský koncert, na kterém vystoupili žáci a žákyně 1. a 2. stupně naší školy.    Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, přikládáme alespoň pár ukázek: https://www.youtube.com/watch?v=cKV-QQRpz-I&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=zC55zUi3vjw&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=PyuHB1bDdwE&feature=youtu.be