Aktuality - Základní škola Mirošov

Hledáme nové zaměstnance

Základní  škola a mateřská škola Mirošov Školní 74,  338 43 Mirošov zs.mirosov@iol.cz ředitel školy : Mgr. Rostislav Judl tel./fax 371 783 022, IČO 70995656   Základní a mateřská škola Mirošov přijme pro naši mateřskou školu kvalifikovanou učitelku. Jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 2,5 hodiny denně, tj. úvazek 0,40 zákonné týdenní pracovní doby.

3. Turnaj v miniházené 4+1

Dne 7.4.2017 jsme se zúčastnili 3. turnaje v miniházené 4+1 Halu nám i pro tento turnaj poskytli házenkáři z Rokycan Turnaj, na kterém změřili síly žáci ZŠ Mirošov, ZŠ Strašice, ZŠ Dobřív a ZŠ Ulice Míru, proběhl ve velmi přátelském duchu. Umístění dívky: 1. ZŠ Mirošov                              2. ZŠ Dobřív

Projekt PLUS PRO DĚTI

Vzhledem k naší výborné předchozí spolupráci s Diakonií Západ nám byla nabídnuta možnost zúčastnit se zdarma projektu Plus pro děti.  V různých lokalitách Plzeňského kraje je díky tomuto projektu poskytována pracovníky této organizace primární prevence i krizová pomoc ve školách a školních zařízeních.

Tandemová výuka v první a druhé třídě

     Při tandemové výuce pracují v hodině dva učitelé. Nejprve si společně naplánují probírané téma a vyberou činnosti, které pak v hodině budou probíhat. Zapojují se oba najednou nebo jeden z učitelů pracuje s některými žáky individuálně. Také se učitelé ve výuce střídají a doplňují. Pro žáky je to příjemné zpestření, ale i nová motivace k učení. Učitelé pak ocení spolupráci, výměnu zkušeností i nápadů. Po skončení hodiny proběhne hodnocení jak žáků, tak i práce kolegů.

Turnaj v házené 4+1