Aktuality - Mateřská škola Mirošov

Provoz ve šk. roce 17/18 - září

Vážení rodiče, mateřská škola bude ve šk. roce 2017/18,v provozu  počínaje 1. 9.2017.

ZAHRADNÍ SLAVNOST S VYŘAZENÍM PŘEDŠKOLÁKŮ

Vážení rodiče, prarodiče a příznivci naší mateřské školy, dovolujeme si vás pozvat na ZAHRADNÍ SLAVNOST, SPOJENOU S VYŘAZENÍM PŘEDŠKOLÁKŮ. Slavnost proběhne 21. června od 15 hodin v zahradě mateřské školy. Těšit se můžete na divadelní představení, slavnostní pasování budoucích školáků, mnohé soutěže a prohlédnout si můžete také budovu naší školky. Těšime se na vás. V případě nepřízně počasí, proběhne program v budově.

SCHŮZKA RODIČŮ NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ DO MŠ

28. ČERVNA (STŘEDA) SE USKUTEČNÍ SCHŮZKA S RODIČI NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ DO MŠ (OD ŠK. ROKU 2017/18) OD 15 HODIN VE TŘÍDĚ PŘEDŠKOLÁKŮ.

ČERVEN VE ŠKOLCE

ČERVEN VE ŠKOLCE 1.6.            Den dětí – sportovní soutěže na zahradě školy 2.6.            Řečová výchova 5.6.            Angličtina modrá skupina 7.6.            Muzeum Rokycany -Předškoláci

Schůzka dětí nastupujících do 1.třídy - důležité

Informační schůzka s rodiči budoucích prvňáčků   Schůzka se koná v pondělí 12.6. v 16.00 hodin ve 4.A na pavilonu základní školy, kde je i družina. Pavilon se nachází vpravo od hlavní budovy. S sebou si vezměte psací potřeby. Jelikož je pořízení učebnic a pomůcek v 1. třídě finančně náročné