Aktuality - Mateřská škola Mirošov

UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU- TŘÍDA PŘEDŠKOLÁCI

VÁŽENÍ RODIČE NAŠICH PŘEDŠKOLÁKŮ, ZVEME VÁS A VAŠE DĚTI NA KRÁTKÉ ROZLOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM A MATEŘSKOU ŠKOLOU. AKCE PROBĚHNE VE STŘEDU 1. 7. OD 15 HODIN NA ZAHRADĚ MŠ. (PŘÍPITEK, PŘEDÁNÍ MALÉHO DÁRKU A KNIHY) TĚŠÍME SE NA VÁS.

DŮLEŽITÉ- SCHŮZKA RODIČŮ (DĚTÍ DOCHÁZEJÍCÍCH I NOVĚ PŘIJATÝCH)

Vážení rodiče, ve čtvrtek 2.7. od 15 hodin proběhne schůzka rodičů dětí, které docházejí nebo budou docházet do MŠ Mirošov ve školním roce 2020/21. Prosíme o Vaši účast, neboť se budou probírat důležité provozní věci.!!! (tj. schůzka rodičů nově přijatých dětí i dětí stávajících) Schůzka rodičů dětí nově přijatých- původně svolaná na 26.6.(tento pátek) se ruší děkujeme za spolupráci.

SEZNAM PŘIJATÝCH K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŠK. ROK 2020/21 - POD EVID. KÓDY

  SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ DO ZŠ A MŠ MIROŠOV PRO ŠK. ROK 2020/21 POD PŘIDĚLENÝMI EVIDENČNÍMI KÓDY 33 DÍTĚ PŘIJATO 23 DÍTĚ PŘIJATO

VÝDEJ VĚCÍ DĚTÍ

Vážení rodiče, v příštím týdnu budeme vydávat věci dětí, které již do MŠ v tomto školním roce nepřijdou. Tj. náhradní oblečení ze šaten, výkresy ap.- vezměte tašku. Vjezd na pozemek MŠ není povolen. Vydávat budeme u jednotlivých vchodů tříd (obdoba  výdejního okénka), kam Vaše dítě docházelo. Věci Vám ke vchodu přineseme, nelze vstupovat do budovy.

OBNOVENÍ PROVOZU PODROBNĚ

Vážení  rodiče, vzhledem k rozvolňováním vládních opatření v oblasti školství zjišťujeme zájem o možné  znovuotevření naší mateřské školy, které by proběhlo v mimořádném režimu. Provoz by probíhal v termínu 1.6.- 3.7.2020.Při obnovení provozu je třeba dodržet řadu organizačních, hygienických a bezpečnostních pokynů: