Aktuality - Mateřská škola Mirošov

Pozvání za Zahradní slavnost u příležitosti 40 let existence MŠ Mirošov

Vážení rodiče, bývalí zaměstnanci, milí kolegové, příznivci naší školy! Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na Zahradní slavnost, která proběhne dne 21. června od 15 hodin. Společně oslavíme 40 let novodobé existence Mateřské školy . Těšíme se na Vás.                        Tým MŠ Mirošov

Infoschůzka k Příměstskému táboru

Vážení rodiče, informační schůzka k Příměstskému táboru (22.7.-26.7.2019) proběhne ve středu 26.6. od 15.30 hodin ve třídě Předškoláků.

RODIČOVSKÉ SCHŮZKY (DĚTI STÁVAJÍCÍ + NOVĚ PŘIJATÉ)

RODIČOVSKÉ SCHŮZKY SE USKUTEČNÍ VE STŘEDU 12.6.2019 OD 15.30 HODIN. NOVĚ PŘIJATÍ – TŘÍDA RYBIČKY BUDOUCÍ PŘEDŠKOLÁCI – TŘÍDA PŘEDŠKOLÁCI    

ČERVEN VE ŠKOLCE

ČERVEN VE ŠKOLCE 3.6. – PŘEDŠKOLÁK – PŘÍPRAVA NA VSTUP DO ZŠ, ZÁVĚREČNÉ SETKÁNÍ 6.6. – HVĚZDÁRNA ROKYCANY, PŘEDŠKOLÁCI 12.6. – RODIČOVSKÉ SCHŮZKY: NOVĚ PŘIJATÍ – TŘÍDA RYBIČKY BUDOUCÍ PŘEDŠKOLÁCI – TŘÍDA PŘEDŠKOLÁCI 21.6. – ZAHRADNÍ SLAVNOST S VYŘAZENÍM PŘEDŠKOLÁKŮ 27.6. – MINIZOO ZVÍŘÁTKOV, PROJEKTOVÝ DEN – SLUNÍČKA, RYBIČKY

Schůzka rodičů dětí nastupujících do ZŠ

  Schůzka rodičů budoucích žáků 1. tříd ZŠ - pondělí 17.6.od 15 hodin v 5.třídě Základní školy.