9.

Školní rok:
Třídní učitel:
Podzim v naší třídě Na podzim jsme se zúčastnili například tradiční akce DNY VĚDY A TECHNIKY v Plzni, kde jsme si vyzkoušeli spoustu pokusů, žáci mohli sestavit vodní rakety či poznat studenty středních a vysokých škol. Velmi úspěšné vystoupení jsme předvedli také na atletickém trojboji. Po roce se opět ve skvělém světle předvedla Kačka Třešková, která v konkurenci ostatních děvčat z osmých a devátých ročníků z okresu Rokycany skončila celkově stříbrná a pomohla tak ke skvělému čtvrtému místu družstva dívek. Ze třídy se s Kačkou o skvělý výsledek porvaly Kristýna Červeňáková a spolužačky z devítky( Apolena Čechalová a Karolína Belšánová). V říjnu jsme vyrazili po krátké odmlce na soutěž v házené. Sport, který má na škole skvělou tradici na prvním stupni, díky práci paní Petrové, neměl na druhém stupni bohužel adekvátní pokračování. Ani to nás neodradilo a dokázali jsme sestavit družstvo jak chlapců tak dívek. Kluci v konkurenci 10 škol dokázali postupně vystupňovat své výkony a po boji udolat rokycanskou ZŠ Ulici Míru. Tím obsadili celkové 7. místo. Ze třídy se prezentovali bratři Frýaufové, David Hemerka, Alex Pjosa, Kuba Červeňák a Kuba Karbulka, který si svým výkonem vysloužil velkou pozornost bránících soupeřů. Holky se o den později utkaly v klání 8 škol. Výkony ve skupině se zlepšovaly zejména v obranné fázi s každou minutou a i přes bolístky a drobné šrámy se holky probojovaly na celkové 5. místo. Spokojenost a odhodlání do dalších sportů tak nakonec byla na cestě zpět znát ze všech účastnic. Za školu se představily Kačka Třešková, Aneta Komancová, Kristýna Červeňáková, Laura Lišková, Nela Bergerová a v brance často zachraňující Petra Třešková. Nezbývá než říci, jen tak dál. Bylo mi ctí to vše s vámi prožít.
Jazykový pobyt v Anglii 3.10.-8.10.2015 Přidáno: 14.10.2015 - 10:22

Naše třída vyrazila na šestidenní zájezd do Anglie spolu s dalšími spolužáky. Celkem nás jelo 50dětí a 5 učitelů. Dopoledne byla výuka Aj a odpoledne jsme jezdili na výlety. Zde jsou některé ohlasy: pí.uč.Valentová:"Zajímavá ochutnávka cizí země.Líbilo se mi,s jakou samozřejmostí se děti domluvily." Andrea:"Líbil se mi Londýn."

Školní výlet na Ameriku 2014 Přidáno: 14.11.2014 - 20:58

Věda na ulici 2013 Přidáno: 14.11.2014 - 20:44

Fyzikální exkurze Přidáno: 05.09.2013 - 20:16

V pátek 13. 9. 2013 vyrazíme s třídou 6. A na Dny vědy a techniky do Plzně. Akce se koná v ulicích Plzně a žáci budou mít možnost vyzkoušet si zajímavé pokusy na vlastní kůži. Sraz je na vlakové zastávce Mirošov město v 7:50, příjezd tamtéž v 12:51. Kdo se nechce vracet do školy, oběd si odhlásí samostatně. Kdo bude chtít nastupovat a vystupovat na jiné zastávce, přinese žádost od rodiču.

Dětský den - 3.6.2013 Přidáno: 03.06.2013 - 21:59

Dnešní den se opravdu vydařil. Celý jsme ho věnovali soutěžím a hrám. Pro každého byla připravena malá sladkost.

Třídní výlet Přidáno: 26.05.2013 - 16:06

Dne 20.5.2013 jsme se se třídou vydali na školní výlet do Mariánských Lázní. Náš celodenní výlet začal návštěvou krásných miniatur. Tyto modely významných českých míst a staveb jsme společně obdivovali téměř 2 hodiny. K vidění byly například tyto miniatury: Karlštejn, Máchovo jezero a nad ním se tyčící hrad Bezděz, kostel sv.

Velikonoční ateliér 27.3.2013 Přidáno: 31.03.2013 - 20:49

Jako každoročně jsme se i letos sešli, abychom vyrobili krásnou velikonoční dekoraci. Žáci si letos vyzkoušeli výrobu pomlázky z osmi proutků, kterou ozdobili proutěným košíčkem. Dalšími výrobky byly např.: tradiční kraslice, velikonoční věnce, velikonoční květníky s proutím, velikonoční kužel a kvetoucí koule.Jako vžy dorazil pan L.Hodina a pomocnou ruku nám tradičně podala i  jedna z maminek (pí.

Vánoční besídka 21.12.2012 Přidáno: 27.12.2012 - 19:42

Vánoční ateliér I. Přidáno: 30.11.2012 - 22:18

Hudební představení Přidáno: 30.11.2012 - 21:57

Minulý týden, 23.11.2012, proběhlo hudební představení, které si všechny děti náramně užily. Tancovalo se, tleskalo se do rytmu, a navíc si děti mohly zazpívat i do mikrofonu. Píšničky se týkaly témat, která se snažila děti zábavnou formou poučit. Projekt ŠKOLA PÍSNIČKOU, který vznikl za podpory dotačního programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, se opravdu vydařil.